Ražotājs terases dēļiem sniedz 15 gadu garantiju. Wimex terases dēļi nesatur bambusa pulveri. Bambusa pulveris būtiski samazina dēļu izturību, krāsas noturību, kopšanas ērtību un ilgmūžību. Bambusa pulveris ir lētāka alternatīva koka skaidām.

Wimex terases dēļi ir ražoti izmantojot jaunākās tehnoloģijas, izejvielas un piedevas, kas nodrošina dēļiem augstu izturību, ģeometrijas stabilitāti, krāsas noturību un ilgmūžību.

Wimex lielu uzmanību pievērš kvalitātes kontrolei:

  • tiek uzraudzīts ražošanas process;
  • veikti regulāri materiālu paraugu testi Dānijā. Materiālu paraugi tiek ievietoti testēšanai speciālā iekārtā, kurā 42 dienas noturēts paraugs ir līdzvērtīgs 18 mēnešu ekspluatācijai ārtelpā;
  • dažādu ražošanas partiju paraugi tiek regulāri nosūtīti uz laboratoriju Vācijā, kurā tiek pārbaudīts to sastāvs. Pēc pārbaudes rezultātiem tiek secināts, vai visas sastāvā esošās izejvielas un piedevas atbilst specifikācijai. 

Izvēloties terases dēļus, ir svarīgi pievērst uzmanību to izcelsmei, kvalitātei, struktūrai un ražošanas sastāvam, jo dažādu ražotāju WPC materiālu kvalitāte var būtiski atšķirties.

Mēs garantējam, ka Wimex terases dēļi nekad neizskatīsies šādi:0

Pirkumu grozs