Wimex terases dēļiem sniedz 15 gadu garantiju. Šie terases dēļi nesatur bambusa pulveri. Bambusa pulveris būtiski samazina dēļu izturību, krāsas noturību, kopšanas ērtību un ilgmūžību. Bambusa pulveris ir lētā alternatīva koka skaidām.

Wimex terases dēļi ir ražoti izmantojot jaunākās tehnoloģijas, izejvielas un piedevas, kas nodrošina dēļiem augstu izturību, ģeometrijas stabilitāti, krāsas noturību un ilgmūžību.

Wimex lielu uzmanību un ievērojamus līdzekļus pievērš kvalitātes kontrolei:

  • Tiek uzraudzīts ražošanas process;
  • Veikti regulāri materiālu paraugu testi Dānijā. Katrs dēļu modelis tiek pārbaudīts speciālā "vecināšanas"iekārtā. 42 dienas noturēts paraugs iekārtā = 1,5 gadi ārtelpā;
  • Regulāri, no dažādām partijām, paraugi tiek nosūtīti uz Vācijas laboratoriju, kur tiek pārbautīts dēļa sastāvs. Tiek pārbaudīts, vai visas sastāvā esošās izejvielas un piedevas ir tādās proporcijās un izpildījumā, kā nepieciešams. Tas ir ļoti būtiski. Piemēram, ja tiek pievienotas par maz UV piedevas, dēlis var izbalēt. 

Izvēloties terases dēļus, ir svarīgi pievērst uzmanību to kvalitātei, izcelsmei, struktūrai un sastāvam, jo ne visi polimēra dēļi ir ilgmūžīgi.

Mēs garantējam, ka mūsu terases dēļi nekad neizskatīsies šādi:0
 .